В Бургас се проведе национално първенство по Шотокан Карате-До за деца до 12 години

19.03.2019 | 13:45

На 16 и 17 март 2019 г. в град Бургас се проведе национално индивидуално и отборно първенство по Шотокан Карате – До за деца до 12 годишна възраст и купа "Ронин".

Ивет Горанова със злато на Гран при в Хърватия

13.01.2019 | 14:54

18-годишната Ивет Горанова спечели златен медал от международния турнир по карате Гран при на Хърватия в град Самобор.

16-годишен каратист стана Спортист №1 на Ловеч за 2018 г.

10.01.2019 | 18:05

Трофея за треньор №1 грабна за втори пореден път Христо Кадийски.

Второ злато за България от Световната карате лига във Венеция

17.12.2018 | 16:30

България спечели още един златен медал на Световната младежка карате лига във Венеция.

Ивет Горанова е Спортист номер 1 на Плевен за 2018 г.

16.12.2018 | 10:35

Ивет Горанова от клуб по бойни изкуства Петромакс е Спортист №1 на град Плевен за 2018 година.

Българско злато на Световната младежка карате лига във Венеция

15.12.2018 | 10:40

Ивана Каменова от карате клуб Никон стана шампионка на Световната младежка карате лига във Венеция при участието на впечатляващите като бройка 3500 състезатели от 70 държави.

8 медала за младите каратеки от балканиадата

03.12.2018 | 17:05

Българските състезатели спечелиха осем медала на Балканиадата по карате за юноши старша възраст, девойки и младежи до 21 години, която се проведе в Дубровник (Хърватия).

Силно представяне на каратеките от Спартак (Плевен) на международен турнир по олимпийско карате

28.11.2018 | 10:40

На 25 ноември 2018 г. в сръбския град Лесковац се проведе международен турнир по олимпийско карате.

Ивет Горанова мечтае за Токио и МВР

13.11.2018 | 16:27

18-годишната каратистка Ивет Горанова вече мечтае не само за участие, но и за медал от олимпийските игри в Токио през 2020 г.

Четири медала за младите ни каратеки в Мексико

05.11.2018 | 09:43

Българските каратеки се представиха отлична на завършилата в Мексико трета Световна лига за младежи.

Над 500 състезатели на първенство по шотокан карате-до

26.03.2018 | 15:30

Приключи 13-ото национално индивидуално първенство по шотокан карате-до в зала „София“ в Борисовата градина. В състезанието взеха участие 527 каратеки от 35 клуба.

СК Ипон с безплатни карате тренировки за деца

16.03.2018 | 09:59

За поредна година спортен клуб Ипон стартира програмата „Спорт за деца в свободното време“ по проект на министерство на младежта и спорта.

Плевенски каратеки се върнаха с куп медали от Сърбия

28.02.2018 | 19:01

Състезателите на плевенския карате клуб Спартак направиха успешен старт за годината на силния международен турнир „Ипон купа” в сръбския град Лесковац.

Спартак 14 награди шампионите си

31.01.2018 | 14:35

Шотокан карате клуб Спартак 14 (Плевен) организира награждаване на шампионите за 2017 г. и отбеляза пет години от създаването си.

Две титли и 2 бронза за наши каратеки в Хърватия

16.01.2018 | 13:32

Два златни и два бронзови медала спечелиха българските каратеки на големия международен турнир в Самобор (Хърватия).