ФутболБаскетболВолейбол
Автомобилен спортАеробикаАйкидо
Акробатичен рокендролАлпинизъмАмерикански футбол
БадминтонБейзболБиатлон
БоксБорбаВдигане на тежести
ВетроходствоВодна топкаГимнастика
ГолфГребанеДжу-джицу
ДжудоЕкстремни спортовеКанадска борба
КаратеКану-каякКартинг
КендоКикбоксКолоездене
Конен спортЛека атлетикаМодерен петобой
МотоциклетизъмОриентиранеПланинско колоездене
ПлуванеРъгбиСамбо
Синхронно плуванеСки алпийски дисциплиниСкокове във вода
Скейтборд - ролериСки бяганеСки скок
Скокове на батутСкуошСнукър
СофтболСноубордСпортна акробатика
Спортна стрелбаСпортни танциСтрелба с лък
СумоТаекуондо - WTF (ол)Таекуондо - ITF
Таи-чиТанциТенис
ТриатлонТенис на масаУшу
ФехтовкаФигурно пързалянеФитнес
ХандбалХокей на ледХокей на трева
Художествена гимнастикаШейниШахмат
ШорттрекОлимпизъмОбщество
ОбразованиеЗдравеКултура
ГолбалСпелеология
Три титли за нашите от Купа София на батут

Три титли за нашите от Купа София на батут

06.10.2012 | 19:34

Три шампионски титли спечелиха българските състезатели от международния турнир по скокове на батут Купа София, който се проведе в зала „Арена Армеец” в трите възрастови групи при подрастващите до 17 г

Пращаме сестри от Габрово на световно по батут

Пращаме сестри от Габрово на световно по батут

17.10.2011 | 15:29


Състезателките на клуб Акро-арт – Христина Пенева, Симона Иванова и Мариела Пенева, ще представят България на предстоящото световно първенство по скокове на батут в Бирмингам.

Сашко Илиев с два медала за Сливен

22.06.2011 | 22:00

Сашко Илиев от СК Сините камъни (Сливен) се окичи с два медала от държаното първенство по скокове на акробатична пътека и двоен мини батут. Той спечели титлата на пътека и бронз на двоен мини батут.

Нашите с 5 медала от турнир по скокове на батут

28.09.2010 | 16:16

Националният отбор на България спечели пет медала на силния международен турнир по скокове на батут, акробатична пътека и двоен минибатут за юноши и девойки в португалския град Лоуле.
В състезанията взеха участие над 200 спортисти от 15 държави. България завоюва 2 златни, 2 сребърни и 1 бронзов медал.

В надпреварата с 29 свои връстници, първо място при юношите в скоковете на батут извоюва Мариян Михалев.
В състезанията на акробатична пътека при юношите и девойките златен медал спечели Неделин Шопев, а сребърни - Йонко Дончев и Боряна Савова.

На 6 и 7 октомври в зала "Орловец" в Габрово ще се проведе държавно първенство по скокове на батут, акробатична пътека и двоен минибатут. Финалите са на 7  октомври от 09,30 до 14,00 часа.

Във Варна ще се проведе ЕП по скокове на батут

12.04.2010 | 17:05

Над 700 състезатели от 28 страни ще участват в европейско първенство по скокове на батут, акробатична пътека и двоен минибатут за юноши и девойки, мъже и жени във Варна (20-24 април).
България ще бъде представена от 20 състезатели, които ще се състезават с представители на: Австрия, Азербайджан, Беларус, Белгия, Великобритания, Германия, Грузия, Гърция, Дания, Естония, Израел, Ейре, Испания, Италия, Полша, Португалия, Русия, Словакия, Турция, Украйна, Унгария, Финландия, Франция, Холандия, Чехия, Швейцария и Швеция.

Най-големи шансове за престижно класиране има Ясен Иванов в скоковете на батут.
В квалификациите във всяка дисциплина ще има над 50 състезатели като най-добрите 8 от тях се класират за финалите.

България ще участва със следните състезатели:
батут мъже - Ясен Иванов, Пламен Сухов, Александър Петков, Димитър Илиев; батут юноши и девойки - Георги Илиев, Александър Ангелов, Антоан Чинхван, Кристиан Иванов, Ренета Делиагова, Валерия Йорданова, Мариела Пенева и Стефани Ташкова; пътека юноши - Йонко Дончев, Павел Димитров, Неделин Шопев, Пламен Караиванов; двоен минибатут мъже и жени - Божидар Божилов, Алиосман Салиев, Бояна Димитрова; двоен минибатут юноши - Виктор Казаков.

Програма на ЕП във Варна:

20 април
19,00 – 20,00 ч. - церемония по откриването
21 април
16,45 – 21,00 ч. - квалификации
22 април
10,00 – 18,00 ч. - квалификации
19,00 – 21,15 ч. - финали
21,15 – 21,45 ч. - церемония по награждаването
23 април
9,45 – 17,45 ч. - квалификации
18,30 – 20,30 ч. - финали
20,45 – 21,15 ч. - церемония по награждаването
24 април

10,30 – 13,00 ч. - финали
13,00 – 13,30 ч. - церемония по награждаването
15,30 – 18,00 ч. - финали
18,00 – 18,30 ч. - церемония по награждаването

« 1 2