Йордан Янчев – Пиринското орле

21.08.2019 | 16:35

Големите актьори обичат да казват, че ако не анализират играта на колегите си, а съпреживяват и се потапят изцяло в пресъздадения образ, значи наблюдават безспорни таланти.
Без да е пресилено, подобен паралел може да бъде направен с Йордан Янчев – най-опитният ни състезател на световното първенство по плуване за юноши в Будапеща.

Проклятието на хилядните

25.07.2019 | 16:00

На Антъни Иванов и Тамаш Кендереши им се наложи допълнително плуване, за да определят осмия финалист на 200 метра бътерфлай. С 13 стотни дебненето във водата спечели унгарецът, бронзов медалист в дисциплината от олимпийските игри Рио 2016.

1 2 3 4 ... 28 »

Ива Шкодрева-Карагьозова в Студио СПРИНТ: Владимир Илиев заслужава да е Спортист на годината (видео)

"Постижението на Владимир Илиев е най-значимо, най-ценно, най-стойностно през годината, исторически момент за българския спорт. Той категорично заслужава да спечели първото място в анкетата за Спортист на България."